اعضای شبکه تجاری سازی آموزش و برندیگ(شتاب) تیمی از دانشجویان و فارغ التحصیلان مدیریت در121198591_business-growth-hands-holding-plant-teamwork-500px گرایش های مختلف از دانشگاه تهران هستند که به دلیل سابقه چندین ساله فعالیت در بخش خصوصی نیازهای مختلف کسب و کار را شناسایی کرده اند و شبکه ای از افراد و شرکت هایی که خدمات مرتبط را با کیفیت مطلوبی ارائه می نمایند تشکیل داده اند تا در قالب یک بسته جامع، خدمات مورد نیاز شرکت ها را با کیفیتی متفاوت ارائه نمایند.

این تیم با راه اندازی سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان شتاب که با نام تجاری shetabCRM عرضه می گردد قصد دارد سیستمی حرفه ای را جهت تعامل هرچه بهتر شرکت ها و موسسات با مخاطبین و مشتریان خود ارایه نماید.

از آنجایی که یک سیستم نرم افزاری بدون دانش مدیریتی به تنهایی قادر به رفع نیاز مشتریان نیست تمرکز مجموعه مدیریتی شتاب علاوه بر ارایه یک محصول با کیفیت از لحاظ فنی بر ارائه خدمات مشاوره و بومی سازی نیز معطوف شده است.
ما طرف حساب شما خواهیم بود و کیفیت کار را تضمین می کنیم و نیازی نیست شما به اشخاص و یا شرکت های متنوعی برای نیازهای خود مراجعه نمایید. تخصص و تجربه تیم ما پاسخگوی اعتماد شما خواهد بود.